rozkład jazdy autobusów linia darłowo koszalin sławno
bilety miesięczne ulgowe studenckie i szkolne na linii darłowo koszalin sławno
tani wynajem autobusów na terenie darłowa, koszalina, sławna. transport osobowy darłowo koszalin sławno
auto serwis samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, mechanika pojazdowa darłowo
 

O firmie DPP

Darłowskie Przedsiębiorstwo Przewozowe (aktualnie spółka z o. o.) istnieje od 1999 r.
Podstawą naszej działalności jest transport drogowy osób - krajowy i zagraniczny, zarówno regularny jak i okazjonalny. Dysponujemy nowoczesną flotą autobusów o zróżnicowanej liczbie miejsc. Świadczymy usługi dla pasazerów indywidualnych, firm i instytucji.

Nasi pasażerowie mogą nabywać bilety miesięczne zwykłe, uczniowskie oraz karnety na przejazdy zniżkowe. Sprzedaż biletów prowadzą nasi kierowcy w autobusach. Honorujemy ulgi ustawowe na przejazdy jednorazowe i miesięczne jakie ustanowione są prawem dla osób uprawnionych.

Naszymi pojazdami świadczymy również przewozy turystyczne. Jako organizator turystyki świadczymy kompleksową obsługę wycieczek – aranżujemy program wycieczki, transport, przewodników, bilety wstępu itd.

Współpracujemy z wieloma klientami instytucjonalnymi takimi jak szkoły, urzędy, hotele, ośrodki wczasowe, realizujemy dowozy pracowników do zakładów pracy na podstawie umów z pracodawcami.
Aby zamówić autobus lub zapytać o cenę należy zadzwonić pod numer 601 45 12 71 lub w sprawch mniej pilnych wypełnić i wysłać stosowny formularz dostępny na naszej stronie w module „Wynajem autobusu”

Współpracując z innymi przewoźnikami realizujemy również zadania przewozowe na większą skalę, biorąc na siebie koordynacje przewozów na całe zlecenie.
Aktualnie świadczymy również na terenie naszej bazy usługi mechaniki pojazdowej w zakresie napraw bieżących i elektrycznych. Zapraszamy do naszego serwisu posiadaczy samochodów osobowych, jak również użytkowników autobusów i pojazdów ciężarowych. Wkrótce zamierzamy rozszerzyć nasze usługi warsztatowe o obsługę opon i diagnostykę.

Uwagi w sprawie naszych usług prosimy przesyłać korzystając z formularza znajdującego się w module Kontakt.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy przyjemnej podróży.

W imieniu firmy
Tomasz Stroński – Prezes Zarządu

 
Darłowskie Przedsiebiorstwo Przewozowe Sp. z o. o. 76-150 Darłowo, ul. Portowa 6B
Realizacja WEBTOPIA 2013